Dubbelkolla med respektive tränare innan för att säkerställa träningstid och plats.
Träningstiderna gäller tillsvidare. Kontakta kansliet för kontaktuppgifter till coach.
Banana Kids 08/09: Lördag 09:00-10:00, KFUM (fr.o.m. 15/9)
Banana Kids 07: Lördag 10:00-11:00, KFUM
Banana Kids 05/06: Lördag 11:00-12:00, KFUM
Banana Kids 04: Lördag 12:00-13:00, KFUM (fr.o.m. 15/9)
F04: Onsdag 16.00-17:00, KFUM;
Tisdag fys/rörlighet 17:00-18:00, KFUM Spegelsalen (fr.o.m. 1/10)
P04: Tisdag 16:00-17:00, KFUM;
Tisdag fys/rörlighet 17:00-18:00, KFUM Spegelsalen (fr.o.m. 1/10)
F03 city: Onsdag 17:00-18:15, KFUM;
Tisdag fys/rörlighet 17:00-18:00, KFUM Spegelsalen (fr.o.m. 1/10)
Fredag 16:30-17:30, KFUM
F03 ö: Onsdag 17:00-18:30, Gärdeshallen lilla;
Tisdag fys/rörlighet 17:00-18:00, KFUM Spegelsalen (fr.o.m. 1/10)
Fredag 16:30-17:30, KFUM
P03: Torsdag 17:00-18:00, Gärdeshallen lilla
Tisdag fys/rörlighet 17:00-18:00, KFUM Spegelsalen (fr.o.m. 1/10)
F02: Onsdag 18:15-19:30, KFUM
Tisdag fys/rörlighet 17:00-18:00, KFUM Spegelsalen (fr.o.m. 1/10)
P02: Måndag 17:00-18:30, Gärdeshallen lilla
Tisdag fys/rörlighet 17:00-18:00, KFUM Spegelsalen (fr.o.m. 1/10)
F01: Onsdag 17:00-18:15, Liljeholmshallen
Tisdag fys/rörlighet 17:00-18:00, KFUM Spegelsalen (fr.o.m. 1/10)
Fredag 16:00-18:00, Vasa Real övre
P01: Onsdag 18:30-20:00, Gärdeshallen
Tisdag fys/rörlighet 17:00-18:00, KFUM Spegelsalen (fr.o.m. 1/10)
Fredag 17:30-19:00, KFUM
Lördag 16:00-17:30, KFUM
F00: Tisdag 17:00-18:15, KFUM
Torsdag 18:00-19:30, Norra Real
P00: Måndag 19:30-21:30, Östra Real
Onsdag 17:00-18:30, Gärdeshallen
Lördag 14:30-16:00, KFUM
F99: Tisdag 20:00-21:00, Norra Real
Onsdag 18:15-19:30, Liljeholmshallen
Fredag 17:15-18:30, KFUM Spegelsalen (fr.o.m. 1/10)
P99: Tisdag 19:15-20:30, KFUM
Onsdag 17:30-19:00, KFUM Spegelsalen (fr.o.m. 1/10)
Fredag 17:00-18:15, Gärdeshallen
Lördag 13:00-14:30, KFUM
F98: Tisdag 18:00-19:00, Norra Real
Onsdag 19:30-20:45, KFUM
Fredag 18:15-19:30, Gärdeshallen
P98: Tisdag 18:00-19:30, Enskede lilla
Torsdag 17:30-19:00, Liljeholmshallen
F97: Tisdag 18:00-19:00, Norra Real
Onsdag 19:30-20:45, KFUM
Fredag 18:15-19:30, Gärdeshallen
P97: Tisdag 19:00-20:00, Norra Real
Fredag 19:30-21:00, Gärdeshallen
Hu18: Tisdag 19:00-20:00, Norra Real
Fredag 19:30-21:00, Gärdeshallen
Du20: Tisdag 20:30-22:00, KFUM
Torsdag 19:00-20:00, Gärdeshallen
Hu20: Tisdag 19:00-20:30, Brännkyrka stora
Torsdag 20:00-21:00, Gärdeshallen
Damlaget: Måndag 19:30-21:00, Gärdeshallen
Onsdag 20:00-21:15, Gärdeshallen
Herrlaget: Måndag 21:00-22:30, Gärdeshallen
Onsdag 21:15-22:30, Gärdeshallen
Dam Vets: Tisdag 19:30-21:00, Enskede lilla
Herr Vets: Tisdag 20:30-22:00, Brännkyrka stora